Köpek İlanlarıPomeranian Boo kategorisinde 4638 ilan bulundu.

Pomeranian Boo

  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Рomeranian Boo Yavru

Çoğu zaman oyuncak bir köpeğe benzetilen Рomeranian Boo; kuşkusuz günümüzün en sevimli köpek cinsleri arasında yer almaktadır. Küçük adımlarla yürüyüşü, masum masum bakan gözleri onu sevimli kılmak için yetmektedir. Ayrıca yaramaz çocuklar gibi oradan oraya zıplayıp oyun oynaması da sevimliliğine sevimlilik katmaktadır. Рomeranian’ı canlı görmüş her insan, her zaman bu minik canlılara sahip olmak istemiştir. Sizler için hazırladığımız Рomeranian Boo rehberi; bu canlıyla ilgili tüm detayları içermektedir.

Рomeranian Boo Özellikleri 

Рomeranian Boo’nun en dikkat çeken özelliği diye bir şey demek mümkün değildir. Çünkü bu ırkın tüm detayları dikkat çekmektedir. Genel özellikleri aşağıdadır.

•    Vücut görüntüsü yapısal olarak kareye benzemektedir.
•    Vücut oranı 1:1’dir.
•    Yetişkinler için ortalama yükseklik 18 ila 22 cm arasında değişim göstermektedir. Bu boyut 2-3 cm artıp, azalabilir.
•    Kafa yapıları vücutlarıyla muhteşem bir denge içerisindedir.
•    Gözleri oldukça koyu ve parlaktır.
•    Kulakları küçüktür ve daima dik durur.
•    Çift katmanlı kürke sahiptirler. 
•    Omuz çıkığı, açık fontanel gibi kronik rahatsızlıkları vardır. Fakat bu rahatsızlıkların görülme olasılığı oldukça düşüktür. 

Boo Кöpek 

Boo diğer süs köpeği cinsleri arasında en sadık cinstir. Zaten sevecen olan bu köpek, sahibine karşı beslediği yoğun sevgiyle muhteşem bir bağ oluşturmaktadır. Herkesle oldukça iyi anlaşabilen, diğer hayvanlara karşı uzak tavır sergilemeyen Рomeranian Boo; çocukları çok sevmektedir. Fakat çocuklarla oynatırken çok dikkat edilmesi gerekir. Çünkü çocuklar bu canlıyı çoğu zaman oyuncak sanıp, olumsuz hareketlerde bulunabilirler.

Рomeranian cinsi köpeklerin bu sevecenliğinin altında yoğun bir sinir de yatmaktadır. Öyle ki; tehdit edildiklerinde ya da herhangi bir şeyi tehdit algıladıklarında hemen savunmacı bir yapıya bürünürler ve hırlamaya başlarlar. Oldukça küçük olan boyutlara rağmen son derece cesur ve korkusuz olan bu cins kendinden emindir. Genel olarak saldırı eğilimi yoktur. Sadece sinirlenir.

Рomeranian Boo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bu güzel mi güzel ırk ile ilgili günümüzde birçok soru sorulmaktadır. Fiyatları, yavruları, bakım zorluğu, anlamı bu noktada en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Patibul olarak, en sık sorulan soruların cevabını sizler için hazırladık. İşte Рomeranian Boo ve hakkında sıkça sorulan sorular:

 

Рomeranian Yavru Kaç Para?

Рomeranian Boo yavru fiγatları çok merak edilen bir durum; Yine yukarıda belirttiğimiz kriterler yavru için de geçerlidir. Fiγatın 6.000 TL’den başlamaması ise; o fiγatın yetişkinlere yönelik olmasından kaynaklanmaktadır. Bugün tam anlamıyla sağlıklı bir Рomeranian Yavrusu için en az 15.000 TL’nin gözden çıkarılması gerekir. Tarafımıza iletilen sorularda “Рomeranian Yavru Kaç Para?” Sorusunun oldukça sık bir şekilde gönderilmesi, bu noktada açıklama yapma gereksinimi doğurmuştur. 2023 yılında ise ortalama olarak 17.000 lira ile 44.000 lira arasında fiγatı vardır  bu fiyat değişiminin sebebi ise yavru yada yetişkin Рomeranian köeklerin tüy, surat yapısı ve secere durumu önemli etkenlerdie .

 

Рomeranian Boo kaç yıl yaşar ?

Maltese Terrier ve Toy Poodle gibi oldukça popüler süs köpeklerinden biri olan Рomeranian Boo dostlarımız, bakım, beslenme ve eğitim süreçlerinde yavruluktan itibaren hassas davrandığımızda ortalama 12 - 16 yıl hayatımızın neşe kaynağı olmaya devam edebilir.