Patibul.com sitesi kendisine ömür boyu pati dost edinmek isteyen veya pati dostlarına sıcak bir yuva bulmak isteyen hayvan sevenlerin arayışlarına yardımcı olabilmek için oluşturulmuş bir evcil hayvan sahiplendirme pet ilan sitesidir.

Sitemizde tüm evcil hayvanlar ile ilgili ırk özellikleri, bakım bilgilendirmeleri ve kendi tecrübelerimizi sizlere en doğru şekilde aktarmaktayız. Vizyon ve misyon değerlerimiz yeni nesil teknoloji çağı ile sizlere en hızlı ve doğru hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Patibul.com sitesi olarak günlük 9.000 ile 15.000 arası aylık ise 300.000 ziyaretçi portföyüne sahibiz ve sektöre öncülük etmekteyiz. Doğru bilgilendirme,  üye kullanıcı memnuniyeti ve hızlı geri dönüş sağlanmaları ile bizi tercih eden tüm kullanıcılarımıza en iyi hizmeti vermek için tüm teknolojik yenilikleri, arz talepleri ve evcil hayvan bakımlarını yakından takip etmekteyiz ve çalışmalarımızı her daim sürdürmekteyiz.

Evcil hayvan sahiplendirme sürecinde, aday sahipler genellikle bir başvuru sürecinden geçerler ve evcil hayvanın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde bakabilmeleri beklenir. Ayrıca, evcil hayvanın sağlık durumu, bakımı ve ihtiyaçları konusunda da bilgilendirilirler. Bir evcil hayvanın fiziksel, duygusal ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan düzenli ve özenli bir süreçtir. Evcil hayvan bakımı, evcil hayvan sahiplerinin sorumluluklarını yerine getirmelerini ve hayvanlarının sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamlarını içerir. Hem hayvanlara yeni bir yuva bulma hem de insanlara sevgi dolu bir evcil hayvan edinme fırsatı sunar. Bu süreç, her iki taraf için de mutluluk ve memnuniyet getirmektedir.

Kendi tecrübelerimizi tüm ayrıntılarına kadar aktardığımız ve bilgilendirmelerde bire bir temas ettiğimiz her kullanıcımızdan aldığımız olumlu ve olumsuz geri dönüşler hedeflerimizde bizleri doğru yolda hızla ilerletmektedir.

Güven temelli çalışma politikamız, işimize olan saygımız, tüm kullanıcılara vermiş olduğumuz hizmet anlayışımız ve hızlı çözüm odaklılığımız ile zamanla kazanmış olduğumuz bu öncülüğü her geçen gün artırarak yeni nesil tekniklerle kullanıcılarımıza sorunsuz hizmet vermeye her geçen gün kendimizi yenileyerek devam edeceğiz.