Göz Kamaştıran Güzellik ve Yapıda Bebeklerim

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 632
İlan Tarihi 2 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Yavrum mükemmel yapı ve karakter ile ön plana çıkıyor. Sakin uysal yapısı ile tam bir aşk sepeti gibi sürekli sevgi ve huzur veren sevimli ama Bi okadar da oyuncu olması ile sizi bam başka bir dünyaya sürükleyecek bebeğim ilk adım wc eğitimli olması sizin o korkularınız yenecek olması ve onun ile bir ömür boyu mutlu olabilecek yuva arıyorum çocuklara oyuncak avutmak için düşünen ve bitane de benim de olsun gibi düşünen arkadaşlar lütfen uzak durun. Ben size bir evlat veriyorum onu evlat gibi görücek baka bilirim sorumluluk alabilirim diyen arasın 

 

Yorumlar
425 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer