Ücretsi̇z Toy Poodle Yavrumu Sahi̇plendi̇ri̇yorum

Ücretsi̇z Toy Poodle Yavrumu Sahi̇plendi̇ri̇yorum

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 39015
İlan Tarihi 7 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 30038 kez görüntülendi.

İşim gereği çok seyahat eden biriyim erkek arkadaşım bu sevimli yavruyu bana almış. Ancak biliyorsunuz 2 aylık bir yavru köpek tıpkı bebek gibi ilgi istiyor ben de bakamayacağım için ücretsiz sahiplendireceğim. Takip şartı ile bu sevimli yavrumuzu sahiplendirmek istiyorum. Ona gereken ilgiyi ve bakımı sağlayacak bir aileye sahiplendireceğim. Daha önce köpek bakmış veya köpeği olan aileler önceliğim hiç köpek bakmamış kişilere sahiplendirmeyi düşünmüyorum. Bu arada ped eğitimi var. Sahiplendirirken çantasını, mama kabını, çiş pedini, tırnak makasını, tarağını, yatağını, 1.5 kg mamasını ücretsiz vereceğim. Yavrum orjinal toy poodle olduğu için onun bakımına gereken özeni verecek bir aile arıyorum. Tek şartım ona gereken ilgi, özen ve sevgiyi verecek bir ailenin olması. 

Yorumlar

özlem yavas

Üyelik tarihi: 18 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: özlem yavas
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.