İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Secereli Safkan Alman Çoban Köpeği

Fotoğraflar yükleniyor

6.000
İlan No 437
İlan Tarihi 1 Ocak 2021
Yaş 6 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Irk garantili safkan alman kurdu
Fiyatı piyasaya göre uygun pahalı olmasının sebebi köpeğin yavru olmaması neredeyse 1 yaşına girecek bunun bakımı ve masrafları sanıldığından çok fazla.


Köpek hakkında bilgiler: Köpek doğduğundan beri kaliteli mamalarla 
beslendi gayet sağlıklıdır bütün aşıları tam dış parazit ve iç paraziti her ay yapılıyor. Son 3 ay apartmanda sorunsuz baktım gereksiz agresyon göstermez sadece gerektiğinde ve komutla havlıyor biri sahibine vurduğunda iç güdüsel olarak koruyor. Neredeyse bütün gereken komutları biliyor alan koruma ve kişisel koruma köpeği olarak eğitildi saldır komutu öğretildi.

Yorumlar
508 kez görüntülendi.

Furkan Yıldız

Üyelik tarihi: 29 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep543 828 15 79
WhatsApp543 828 15 79
İlan sahibi: Furkan Yıldız
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer