İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Pomeranian Boo Teddy Bear Yavrularimiz

Pomeranian Boo Teddy Bear Yavrularimiz

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 45621
İlan Tarihi 10 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 4 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 96 kez görüntülendi.

Şeker gibi tatlı, pamuk gibi yumuşak, süt gibi beyaz, ayı gibi sevimli teddybear Pomeranian Boo yavrumuz tamı tamına 3 aylık oldu, yuvadan uçmak için hazır. Yüzde yüz orijinal, ırk özelliklerinin tümünü taşıyan güzel prensesin tüm aşıları yapıldı, microchipi takıldı. Üretim çiftliğinden garantili şekilde sahip olabileceğiniz, THY ile gönderimin yaptığımız güzellik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz tereddüt etmeden iletişim kurabilirsiniz.

Yorumlar

Yavru kopekkedi

Üyelik tarihi: 10 Ağustos 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Yavru kopekkedi
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.