Petmode Köpek Çiftliğinden Toy Poodle Yavrumuz

Petmode Köpek Çiftliğinden  Toy Poodle Yavrumuz

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 43032
İlan Tarihi 16 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 93 İstek aldı
İncelenen İlan 25 Arama aldı
Görüntülenme 1250 kez görüntülendi.

PET MODE KÖP ÇİFTLİĞİNDENVeteriner  hekim kontrolünde sağlık ve ırk garantili. iç dış parazit uygulaması yapılmış.1.2.Karma Aşısı olmuş. karnesi ile birlikde teslim edilmekdedir.Ev doğumu olan yavrularımızın başlangıç seviyesindeçiş bezine çiş kaka alışkanlıkları vardır.Detaylı bilgi ve ÜCRET için arayınız ÖNEMLİ Not: Canlılarımız 21.Gün Viral Hastalıklara Karşı Sağlıkgarantili.Para iadeli Olarak Bakanlık onaylı Sözleşme  ve faturası ile teslim edilmekdedir.Sizlerde kötü süpriz viral hastalıklı ölüm riskli ve melez yavru almamak için yasal işletmelerle irtibata geçiniz. Ankarada adrese teslim siparişleriniz alınır.Ankara dışına ise Thy yada Anlaşmalı olduğumuzŞehirler arası otobüs firmaları ile aynı gün garantili ulaşım sağlanmakdadır.İşyerimizin Belediye izin ruhsatıTarım bakanlığı içyeri açma ruhsatı.Veteriner hekim çalıştırma izin belgeleri tamdır.Yasal bir işletmeyiz.VETERİNER KLİNiĞİMİZ & PET SHOP Eğitim,Üretim,Pansiyon,Kreş,Pet Kuaför Hizmetlerimiz vardır.İnstagram:petmode_kopekciftligi

Yorumlar

PET MODE EĞİTİM,OTEL,KREŞ,ÜRETİM

Üyelik tarihi: 10 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: PET MODE EĞİTİM,OTEL,KREŞ,ÜRETİM
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.