Ücretsiz Toy Poodle Cinsi Köpeğime İstanbul'da Yuva Arıyorum

Ücretsiz Toy Poodle Cinsi Köpeğime İstanbul'da Yuva Arıyorum

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 43944
İlan Tarihi 27 Şubat 2024
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 2462 kez görüntülendi.

Toy Poodle cinsi köpeğime gerçekten bakabilecek sağlıklı ve sıcacık bir yuva arıyorum. Özel sebeplerden dolayı sahiplendirmek zorundayım. Günü gelen aşılarını yaptırdım. Sahiplendirilirken tüm özel eşyaları da verilecektir. (mama, yatak, tasma ve kıyafet gibi ) Hiç bir ücret talep edilmemekteedir. Kontrollü sahiplendirme yapılacaktır. Lütfen hayvan sevgisi olan ve bir ömür yoldaşlık edebilecek kişiler web sitesi üzerinden mesaj atsın.  İstanbul içi elden teslim edilecektir.

Yorumlar

Arya Konut

Üyelik tarihi: 29 Kasım 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: Arya Konut
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.