İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

Orji̇nal Pomerani̇an Boo Di̇şi̇ Yavru

Orji̇nal Pomerani̇an Boo Di̇şi̇ Yavru

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 40772
İlan Tarihi 31 Ocak 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 63 İstek aldı
İncelenen İlan 14 Arama aldı
Görüntülenme 1542 kez görüntülendi.
Mini boy bembeyaz yumuşak tüylü dişi Pomeranian boo. Show kalite. Irk ve sağlık garantili. Tüm aşı ve parazit uygulamaları yapıldı. Irkının en iyi örneklerinden olan yavrularımızla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Şehir dışına gönderim imkanı mevcuttur. Please contact us to get detailed information about our puppies, which re one of the best examples of their breed. Shipping outside the city is possible.
Yorumlar

Merve Bulut

Üyelik tarihi: 16 Ağustos 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Merve Bulut
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.