Extra Kaliteli Pomeranian Erkek Yavru

Extra Kaliteli Pomeranian Erkek Yavru

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 45654
İlan Tarihi 12 Şubat 2024
Yaş 4 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 3 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 103 kez görüntülendi.

En kaliteli pomeranian erkek yavru. Yüzde yüz orijinal, ırk özelliklerinin tümünü taşıyan güzel erkek tüm aşıları yapıldı, microchipi takıldı. FCI seceresi mevcut. Ebeveynler gösteri şampiyonlardır. Kalite ve sağlık garantili. Yavru aktif ve sosyal. Oyun oynamayı seviyor ve çocukları seviyor. Türkiye’nin herhangi bir şehrine teslimat uygundur. Lütfen belirtilen telefon numarasından WhatsApp’tan veya özel mesajlardan bize ulaşabilirsiniz. Talep üzerine daha fazla fotoğraf ve video gönderebiliriz.

Yorumlar

Erman Sarkis

Üyelik tarihi: 7 Şubat 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Erman Sarkis
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.