Çok Oyuncu Blue British Shorthair Roll

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 8761
İlan Tarihi 1 Temmuz 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

**Tarım Bakanlığı Ruhsatlı mağazamızdan sözleşmeli, sağlık ve ırk garantili harika yavrular**

 

Yavrumuz kuru mama ve tuvalet eğitimini tamamlamış olup, kan ve dışkı testlerinden tam not almış ve sürekli veteriner hekim gözetimindedirler.

 

Günü gelen aşılama ve uygulamaları sözleşmeli veteriner hekimimiz tarafından takip edilmekte ve uygulanmaktadır.

AB Pasaportu (Sağlık Karnesi) hazırlanmış, yapılan uygulamalar karnesine işlenmiştir.

 

Wunder Pet Club, temsili fotoğraflar kullanmamaktadır. Her yavrunun ayrıca özenle fotoğrafı çekilmekte ve her biri kendi isimlerine sahiptir.

 

 

Yavrular mesleğinde profesyonel olan uzman kadromuz tarafından temizlik/beslenme/tarama/oyun vakitlerine göre düzenli olarak ilgilenilmektedir

 

 

Herhangi bir sorunuz olduğunda anında arayabilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yavruyu teslim aldıktan sonra hangi mamayı kullanacağınızı, nasıl bir oyuncak kullanmanız gerektiği gibi sorularınız için çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Tüm yavrularımızı İstanbul içi adreslere kendi aracımızla aynı gün teslim ediyoruz, bu sayede kedinizi görerek teslim alabiliyorsunuz. Eğer gelme imkanınız var ise, Esenyurt'taki mağazamızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

İstanbul dışı gönderimler için mesafe uzaklığına göre otobüs veya THY Canlı Kargo ile gönderim yapıyoruz. Ödeme öncesinde otogar veya havaalanında görüntülü görüşme veya anlık video kaydı ile yavrunuzu teslim ediyor ve teslim fişi ile birlikte daha sonra takip edebileceğiniz otobüs plakası, telefon numarası vs. gibi bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

 

THY için ise uçağın varış bilgilerini içeren teslim fişinin fotoğrafını paylaşıyoruz.

Yorumlar
244 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer