İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Aşılı Pasaportlu Çocuklarınıza Arkadaş Toypoodle Bebekler

Aşılı Pasaportlu Çocuklarınıza Arkadaş Toypoodle Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 28982
İlan Tarihi 6 Nisan 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 82 İstek aldı
İncelenen İlan 11 Arama aldı
Görüntülenme 1404 kez görüntülendi.

Aşılı ve pasaportlu mükemmel kalitede Toy Poodle bebeklerimiz, en şirin halleriyle karşınızda olan red brown tüyleriyle şahane görünen Toy Poodle bebeklerimiz şu anda 8 haftalıklar. İnstagram fenomeni babanın kusursuz formdaki bu bebeklerinin vakit gelen aşıları, kontrolleri tamamlandı, pasaportları da mevcut. Pet tuvalet eğitimlerine de başladığımız hem akıllı hem oyuncu birbirinden özel yavrularımız hakkında kafanızdaki tüm soru işaretleriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Buse Altay

Üyelik tarihi: 20 Mayıs 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Buse Altay
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.