İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Yuvanıza Mutluluk Ve Enerji̇ Geti̇recek Muhteşem Pomerani̇an Bebekleri̇mi̇z

Yuvanıza Mutluluk Ve Enerji̇ Geti̇recek Muhteşem Pomerani̇an Bebekleri̇mi̇z

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 42914
İlan Tarihi 21 Kasım 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 12 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 328 kez görüntülendi.
Muhteşem güzelliğe , yüz hatlarına ve muhteşem anatomiye sahip Pomeranian bebeklerimiz yeni yuvalarını arıyor Pofuduk tüyleri ve komik hareketleri ile sizleri kendine hayran bırakacak Yavrularımızın hepsi veteriner hekim kontrollerinden geçti ve aşıları yapıldı Sağlık ve ırk garantisi sözleşmesi ve ayrıca satış sözleşmesi ile teslim ettiğimiz yavruları gönül rahatlığı ile sahiplenebilirsiniz Mağazamızda eşşiz güzelliğe ve çeşitli renklere sahip yavrularımızı daha detaylı incelemek için sizi buraya davet ediyoruz. Türkiye nin her bölgesine güvenli gönderim yapıyoruz Kredi kartı ile ödeme imkanımız bulunmaktadır.
Yorumlar

Alpay Kavuzlu

Üyelik tarihi: 4 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Alpay Kavuzlu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.