İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Toypoddle Kore Red Brown Bebekler

Toypoddle Kore Red Brown Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 39721
İlan Tarihi 14 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 56 İstek aldı
İncelenen İlan 8 Arama aldı
Görüntülenme 485 kez görüntülendi.

Toypoddle Red brown dişi ve Erkrk yavrularımız günü gelen tüm testleri başarı ile geçmiş olup ırk ve sağlık sertifikası altında teslim Bebeklerimiz kuru mama ile beslenmekte olup WC eğitimi başlangıcı tarafımızdan verilmiş tir.Toypodle Kore bebeklerin özellikleri daha kısa bacak boyu ve bebeksi küt bir surat yağışına sahip diyer poddle çok hareketli olduğu için evde bakımı zordur ama Kore bebekler oldukça uslu ve eğitime yatkın koku asla tüy asla sorun yaşamazsınız

Yorumlar

seydi ali can

Üyelik tarihi: 15 Ağustos 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: seydi ali can
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.