İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Süt Beyaz Si̇lver Brti̇sh Shorthai̇r Ns1133

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Kedi Cinsleri
Cinsi British Shorthair
İlan No 30017
İlan Tarihi 22 Mart 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 7 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 286 kez görüntülendi.

Yavrumuz full seceri̇li̇di̇r. Safkan kedi ırklar derneği (wacc) Tüm fotoğraflar bize ait ve kendi çekimimizdir. Fotoğrafların hepsi güncel mağazada bulunan yavrularımızın fotoğraflarıdır. Mağazalarimizdan  bi̇ri̇ne geli̇p i̇stedi̇ği̇ni̇z yavruyu beğeni̇p veteri̇ner kli̇ni̇ği̇ kontrolünde tesli̇m alabi̇li̇rsi̇ni̇z. (her mağazamizda hazirda mi̇ni̇mum 30 yavru bulunmakta) 1. Mağazamız= i̇stanbul/şi̇şli̇ 2. Mağazamız= şanliurfa Bünyemizde çalışan veteriner hekimlermiz tarfından tüm yavrularımızın kontrolleri yapılır. Tüm evraklari olan yasal bir işletmeyiz bir birinden bağımsız olarak bünyemizde Veteri̇ner kli̇niği̇mi̇z & pet shop mağazaları mevcuttur.  %100 sağlık ve ırk garantilidir. Tüm yavrularımızda veteriner kontrolü altında teslim edilmektedir. Tüm yavrularımızın anne ve babası bize aittir. Dışardan kesinlikle yavru alınmamakta sadece kendi yavrularımızı bildiğimiz için %100 sağlık ve ırk garantisi veriyoruz.

 i̇ç ve dış parazitleri yapıldı.

avrupa birliğne uyumlu pet pasaport kimliğiyle birlikte teslim 

kuru mama yemeye başladı

 tuvalet kumu eğitimi aldı

 türkiye'nin her yerine güvenli gönderim sağlıyoruz

Her renk her cinsden yavrumuz mevcuttur. Diğer yavrularımız içinde whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz.

              1. Mağazamız= i̇stanbul/şi̇şli̇

              2. Mağazamız= şanliurfa

Yorumlar

Furkan Aras

Üyelik tarihi: 23 Şubat 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Furkan Aras
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.