Show Class Pomeranian Boo Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 925
İlan Tarihi 4 Ocak 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

Sevgili Hayvansever, 


Almak istediğiniz bir yavru ortalama 12 yıl sizin ve ailenizin bir parçası olacağını lütfen unutmayınız.


Köpeğinizi alırken öncelikle fiyatları ile değil, gerçek bir köpek ırkının özelliklerini taşıyan bir hayvan olup olmadığı ile ilgileniniz. 


İnsanlık halidir bütçeler köpek sahiplenmeye uygun olmayabilir, unutmayınız ki en ucuzunu aramaya çalıştığınız müddetçe istediğiniz yavru gerçek bir köpek olmaktan çıkacak ve sonunda ne olduğu belli olmayan bir yavru sahipleneceksiniz.


Size köpeği satana kadar her şeyi pembe bir pencereden anlatan hatta ve hatta aşı günlerine kadar takip edip size mesaj atacağını söyleyen kişileri köpek size gelipte kanlı ishal, gençlik hastalığı gibi vb. Hastalıklardan dolayı öldükten sonra, o kibar, o sevimli satıcıların aslında; nasıl bir sahtekar ve şarlatan olduğunu daha iyi anlayacaksınız ve inanın ki lanet okumak için dahi karşınızda muhatap bulamayacaksınız. 


Bizlerden köpek alıp, almamanız hiç sorun değil. Bütün sorularınız karşılıklı fikir alış-verişi yapmaya hazırız.


Irkının gerçek özelliklerini taşıyan, ''saf kan'' köpekler arıyorsanız, ● BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. ● 


Tüm yavrularımızın AB Pasaportları, zamanı gelen tüm aşıları ve başlangıç seviyesi tuvalet eğitimleri vardır. Tüm yavrularımız ırk ve sağlık garantilidir. Sahiplenmek istediğiniz yavrularımızı İstanbul içi kapıda ödeme kolaylığı ile teslim alabilir veya yerimize gelip birebir olarak ziyaret edebilirsiniz. İl dışı gönderimlerimiz aynı gün içinde Türk Hava Yolları Canlı Hayvan Kargo Taşımacılığı ile sağlanmaktadır.

 

•Güncel yavrularımız hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman iletişim kurabilir veya Whatsapp üzerinden güncel yavrularımızın fotoğraflarını talep edebilirsiniz.

•Irk ve saglik garantili
•Zamani gelmis ic ve dis parazit asilari yapilmis
•Baslangic tuvalet egitimleri mevcut.
•Pasaport ve karneleri eksiksiz.
•Istanbul ici kapida odemeli ve il disi gonderimlerimizi havaalani olan tum illere THY canli hayvan kargoyu tercih ediyoruz. 
•Teddybear Pomeranian Boo Yavrularimizi guvenilir ve saglikli bir sekilde ailelerine teslimini sagliyoruz. 

Yorumlar
291 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer