İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Şampi̇yon Soydan Şecereli̇ Kayıtlı Jack Russell Terri̇er Yavru

Şampi̇yon Soydan Şecereli̇ Kayıtlı Jack Russell Terri̇er Yavru

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Jack Russell Terrier
İlan No 49238
İlan Tarihi 29 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 5 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 163 kez görüntülendi.

Uzun zamandır beklediğimiz Bingo x Lola ve Bingo x Palmira yavrularımız yuva arıyorYavrularımız uluslararası FCI(KIF) kayıtlı şecereli safkan, tarım orman kayıtlıdır. Çipi takılmış, aşılanmış şekilde yeni ailelerine gidecekler. Anne baba dereceli ev köpekleridir, baba 2016 dünya şampiyonu büyük torunudur.

Yorumlar
İlan sahibi: Jack Russell Terrier Türkiye
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.