İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Safkan Sfenks Yavrular Orji̇nal

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 18808
İlan Tarihi 30 Nisan 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Sahiplendirme
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

Yavrularımız safkandır karne ve kimlikleri vardır veteriner hekim kontrolleri yapılmıştır yeterince anne süt emmişlerdir yerimiz Antalya merkezdedir her ile güvenli gönderim sağlamakdayız ister görüntülü arayıp ister mağazamıza gelip yavrularımızı görebilirsiniz ırk ve sağlık garanti sözleşmesi ile sahiplendirmektedir. 

Yorumlar

Vecihi özkan

Üyelik tarihi: 23 Nisan 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Vecihi özkan
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr