Red Brown Toy Poodle Yavrum

Red Brown Toy Poodle Yavrum

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 45666
İlan Tarihi 12 Şubat 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 1 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 97 kez görüntülendi.

Safkan anne ve babanın muhteşem anatomideki sevimli yavruları Yeterince anne sütü almışlardır . Ev doğumlu lardır ve bakımları evde devam etmektedir İç dış parazit uygulamalarının ikinci tekrarları da yapılmıştır Kanlı ishal koruyucu aşıları anne altında iken yapılmaya başlamıştır ve karnesi ile teslim edilecektir. İlk adım Pet eğitimlerini almışlardır ve karma aşılıdır. Anne baba evde bakılmaktadır Orjinal poodle yavrularımız veteriner kontrolünde teslime açıktır. İzmir içine ve izmir dışına adres teslimi imkanınız da bulunmaktadır Aşırı Sevimli akıllı oyuncu tüy Dökmeyen koku yapmayan bu tatlı Bebekler yeni ailelerine gitmeye hazırdır

Yorumlar

Zeynep Gencer

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Zeynep Gencer
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.