İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 13676
İlan Tarihi 4 Ekim 2021
Yaş 1 Yaşında
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Merhaba , yavrumuz 15 aylık tuvalet eğitimli , temel komutları bilen uysal zeki ve sevecen bir yavrudur , görüpte sevmeyen yoktur tam bir ilgi odağı , 3 kilo civarında mini boydur ,  renk ve kalite ortada olup ev üretimidir , isteyene whatsaptan detaylı fotoğraf video atılabilir, yatağı maması oyuncakları ve karnesi beraberinde verilcektir , işe başlıcağımdan dolayı aldığımız ve yaptığımız masrafdan daha uyguna verilcektir , yeni boo traşı olmuştur

Yorumlar
25 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer