İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Pomeranıan Boo Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 39509
İlan Tarihi 6 Ağustos 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 2 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 98 kez görüntülendi.

Merhaba,   Size minik ve sevimli bir dostun kapısını açmak için harika bir fırsat sunuyoruz!  Köpeklerimiz, zarif görünümleri ve sevecen kişilikleri ile herkesin kalbini çalacak. Ailelerin, çiftlerin ve bireylerin mükemmel evcil hayvanları olacaklar.   Onların sağlık durumu bizim için en önemli önceliğimizdir. Tam bir sağlık muayenesinden geçirilmiş, aşıları güncel ve düzenli parazit tedavisi yapılmışlardır.   Bu ırk köpekler, zeki ve neşeli bir doğaya sahip olup, eğlenceli ve aktif bir yaşam tarzına uyum sağlarlar. Aynı zamanda sevecen yapıları sayesinde aile üyeleri ve diğer evcil hayvanlarla da uyumlu bir şekilde yaşayabilirler. Eğitilmeye açık olmaları sayesinde temel itaat eğitimini kolayca alabilirler ve evde hijyenik davranışlar geliştirmeleri için destek olabiliriz. Size, sizin ve yeni dostunuzun uzun ve mutlu bir hayat sürmesini sağlamak için birkaç rehberlik de sunacağız.   Irk ve sağlık garantili olup veteriner hekim kontrolünde teslim etmekteyiz. Günü gelen aşıları yapılıp, wc eğitimi verilmiştir. Pasaport ve karneleri mevcuttur. İstanbul’da hizmet vermekteyiz. İstanbul içi elden veya adrese teslim edilir. Dişi ve erkek yavrularımız her sürekli olarak bulunmaktadır. Bu sektörde 10 yıldır bulunmaktayız. 81 ile uçak, otobüs, pet kargo ile gönderim yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz...     Umarız sizinle ve yeni minik dostunuzla tanışma fırsatımız olur!  

Yorumlar

Uğur Can

Üyelik tarihi: 23 Temmuz 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Uğur Can
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.