İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Petmode Köpek Çi̇ftli̇ği̇nden Kore Pomerani̇an Boo Yavrular

Petmode Köpek Çi̇ftli̇ği̇nden Kore Pomerani̇an Boo Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 48620
İlan Tarihi 7 Haziran 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 2 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 98 kez görüntülendi.
Veteriner hekim kontrolünde aşılı karneli sağlık ve ırk garantili yeni evlerine gitmeye hazırlar. Tarım Bakanlığı Ruhsatlı çiftliğimizde ziyaret edebilirsiniz şehir dışına aynı gün sağlık garantili ulaşım sağlanır. Ankaranın yasal Tarım bakanlığı onaylı ruhsatlı çiftliği Adres:Yaşamkent Mahallesi 3136. Sokak No:9 çayyolu yaşamkent ANKARA İnstagram : petmodeciftlik www.petmode. Com.tr
Yorumlar

PET MODE EĞİTİM,OTEL,KREŞ,ÜRETİM

Üyelik tarihi: 10 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: PET MODE EĞİTİM,OTEL,KREŞ,ÜRETİM
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.