İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Nescafe Tadında 3 Ü 1 Arada Tüy Dökmez, Zeki̇, Mükemmel Görselli̇k Toy Poodle

Nescafe Tadında 3 Ü 1 Arada Tüy Dökmez, Zeki̇, Mükemmel Görselli̇k Toy Poodle

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 33349
İlan Tarihi 25 Ekim 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 1 İstek aldı
İncelenen İlan 3 Arama aldı
Görüntülenme 386 kez görüntülendi.

Nescafe Tadında 3.1 Arada Tüy Dökmez, Zeki, Mükemmel Görsellik

poodle ailenize yeni bir üye olarak katılmaya hazır bütün sevimliligi ile sizin ve ailenizin gönlünü fethetmeye hazır poodlar aynı zamanda zekası ile kolay eğitile bilinirlikleri ile sirklerde dahi kullanılmış nadir türlerin başında gelmektedir buyüzden sirk köpegi olarakta geçmektedir tüy dökmeme özelligi ise kolay bakımını daha fazla kolaylaştırarak sizleri herzaman mutlu etmeye hazır.

(BURKEM) Bursa köpek eğitim merkezi tesisimiz  5 dönüm üzerine kurulu ve tüm ruhsatlara sahiptir,  tüm can dostlarımızın rahat etmesi için kurulmuş  bütün canlarımız veteriner kontrolleri yapılarak konusunda profosyonel personel tarafından kontrolleri yapılarak sizler için buradayız 

Yorumlar

MUSTAFA AYDIN

Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: MUSTAFA AYDIN
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.