İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Merle Color Extreme Bully Sütten Kesi̇lmi̇ş Erkek Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi American Bully
İlan No 16521
İlan Tarihi 15 Ocak 2022
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 414 kez görüntülendi.

1.12.2021 Doğumlu dişi ve erkek Extreme Merle Color American Bully yavrularımız. Anne altından sütten kesildikten sonra teslim edilecektir. İstanbul'da elden teslim alabilirsiniz, Tüm Türkiye'ye Pet nakil ile gönderimi sağlanacaktır. Sorumluluk sahibi ve ırk hakkında bilgisi olan kişilere sahipendirilecektir. 

 

Yavrular 45 Günlük Sütten kesilmiştir.

 

Yorumlar

can can

Üyelik tarihi: 15 Ocak 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: can can
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.