İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Kusursuz Biblo Pomerian Boo Yavrularımız

Kusursuz Biblo Pomerian Boo Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 37912
İlan Tarihi 7 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 17 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 395 kez görüntülendi.

Irkının en akıllısı aile ve apartman yasamına tam uyumlu günü gelen uygulamalari tamamlanmış erkek ve dişi seceneklerimizle Pomerian  Boo cinsi yavrularımız Muğla merkezdeki işletmemiz de siz yeni sahiplerini bekliyorlar tüm kedi ve köpek ırklarımız ırk ve sağlık garantilidir dilediginiz ile Sorunsuz gonderimimiz mevcuttur isletmemizi gelip yerinde ziyaret edebilir tüm ırklarımız için detay ve destek almak adına iletişime geçebilirsiniz

Yorumlar

Sevim yldrn

Üyelik tarihi: 11 Aralık 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sevim yldrn
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.