İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.
Karbeyaz Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 41726
İlan Tarihi 10 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 20 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 264 kez görüntülendi.

Muhteşem beyaz kürk renkleri, sevgi dolu gözleri ve bebek masumiyetindeki suratları ile Maltese bebeklerimiz bir arada sevgiyle büyümekte olup hep birlikte mutlu olacakları yeni ailelerine kavuşmayı bekliyorlar.İç dış parazit uygulamaları, ilk koruma aşısı yapılan tatlılığı görülmeye değer minişler sahiplendirilecektir.İstanbul içi elden teslimi, diğer illere garantili gönderimi bulunan sevimli bebekleri yakından tanımak isterseniz hemen iletişim kurabilirsiniz

Yorumlar

Ego Pet

Üyelik tarihi: 18 Mart 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ego Pet
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.