İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Gözleri̇ni̇zi̇ Kamaştıracak Güzelli̇kte Si̇yah Di̇şi̇ Ve Erkek Pug

Gözleri̇ni̇zi̇ Kamaştıracak Güzelli̇kte Si̇yah Di̇şi̇ Ve Erkek Pug

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pug
İlan No 42724
İlan Tarihi 28 Mayıs 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 22 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 539 kez görüntülendi.
**Işil işil parlayan kadi̇fe gi̇bi̇ kürk yapisi , kirişik suratlari ve şaşkin bakişli gözleri̇ i̇le si̇zleri̇ büyülemeye hazir**Yuvaniza neşe katmaya ve si̇zlere maskot olmaya geli̇yor**Standartlarin üzeri̇nde bi̇r güzelli̇ğe ve kali̇teye sahi̇p yavrularimiz yeni̇ yuvasina gi̇tmeye hazir**2,5 Aylık olan yavrularimiz temel tuvalet eği̇ti̇mi̇ni̇ aldi ve kuru mama yemeye başladi**Gerekli tüm veteriner hekim kontrolleri , iç dış parazitleri ve ilk aşısı Puppy Dp yapıldı , karnesi çıktı**Bu güzelli̇k hakkinda daha fazla bi̇lgi̇ almak ve vi̇deolarini i̇zlemek i̇çi̇n lütfen bi̇zi̇mle i̇leti̇şi̇me geçi̇ni̇z**Türki̇ye ni̇n her bölgesi̇ne güvenli̇ gönderi̇m yapiyoruz** KREDİ KARTI İLE ÖDEME İMKANIMIZ BULUNMAKTA DIR.**
Yorumlar

Alpay Kavuzlu

Üyelik tarihi: 4 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Alpay Kavuzlu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.