Ev İçi Bakılabilecek Tek Irktır Poodle

Ev İçi Bakılabilecek Tek Irktır Poodle

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 41703
İlan Tarihi 23 Şubat 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 39 İstek aldı
İncelenen İlan 10 Arama aldı
Görüntülenme 620 kez görüntülendi.

Ev içi bakılabilecek tek ırktır Poodle Tüy dökmeyen köpek kokusû olmayan Dünyanın en akıllı köpeklerinden ikinci sırada yer alan harikalar ötesisi bir evlat. Poodle ırkının Her rengi her boyu aynı özelliğe sahiptir Siyahı neyazı sarısı kahvesi vs.Her boy her renk bebeklerimiz mevcuttur 3 aylıktan her yaşa kadar Dişi ve Erkek Aşılı sağlıklı Anne sütünü tam almiş ev içi bakımına uygun Çiş terbiyesi ve Önemli komutları veririyoruz güvenle alabiceiniz bebeklerimiz var.Ömürlük yuva olacak ve evlat kabul edecek Ciddi ve güzel alileler bize ulaşabilir.

Yorumlar

Bahar güneş

Üyelik tarihi: 12 Mart 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Bahar güneş
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.