İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.
Erkek Toy Poodle

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 44880
İlan Tarihi 8 Şubat 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 26 İstek aldı
İncelenen İlan 7 Arama aldı
Görüntülenme 258 kez görüntülendi.

Merhaba öncelikle yavrumuz gayet oyuncu ve çok tatlıdır.26 Eylül 2023 doğumludur yeni 3 aylık oldu.Yavrumuzu biz arkadaşımızdan aldık.Anne de babada ev ortamında büyüyen sağlıklı kesinlikle üretim için kullanılmayan canlılar.Aslında biz iki adet aldık biri yeğenime biri de bize fakat yeğenim bir türlü sahiplenemedi o yüzden vermek istiyoruz.iç dış parazit-pupy-karma1-karma2-korona1-korona2-boğmaca1-kuduz ve boğmaca2 son aşısı bu hafta yapılacak.Yani aşıları bu hafta bitiyor.Çipi takıldı şuan karnesinde sahibi biz olarak görünüyoruz fakat veterinerde aktarımını yapmak gayet kolay. Biraz araştırma yaptıysanız eğer aşıları yapılmadan dışarı çıkartılmıyor.Biz 1,5 aydır evde bakıyoruz haliyle çiş kaka yaptırmak biraz zor oluyor ama alan kişi direk dışarı çıkartabilecek o açıdan kolaylık olacak.esas masraflı olan kısım aşıları burdan sonra aylık düzenli masrafı oluyor. Fiyatı uygun tutmaya çalışacağız lütfen ciddi ve bakabilecek olanlar yazarsa seviniriz

Yorumlar

Nazan Soylu

Üyelik tarihi: 8 Ocak 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Nazan Soylu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.