Elma Kafa Küt Burun Teacup Chi̇huahua Yavrulari̇mi̇z

Elma Kafa Küt Burun Teacup Chi̇huahua Yavrulari̇mi̇z

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Chihuahua
İlan No 42688
İlan Tarihi 8 Temmuz 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 87 İstek aldı
İncelenen İlan 15 Arama aldı
Görüntülenme 1693 kez görüntülendi.

Yavrularımızın zamanı gelmiş aşıları yapılmış olup pasaportları ve karneleri eksiksiz olarak teslim edilmektedir. Dilediğiniz taktirde dilediğiniz veteriner hekimde testlerini yaptırıp diğer bir kontrollerden sonra teslim edilmektedir  2 Aylık   Pet Pasaport   Mikrocip   Karne  Yavrularımızın tamamı Irk ve sağlık garantilidir. Dilediğiniz zaman yavruları yerimizde görebilir il dışına gönderim için Facetime Görüntülü konuşma açabilmekteyiz. Havaalanı olan tüm illere gönderim sağlanmaktadır.

Yorumlar

Minik Yavrular

Üyelik tarihi: 8 Eylül 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Minik Yavrular
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.