İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

7 Aylık Erkek Red Brown Toy Poodle

7 Aylık Erkek Red Brown Toy Poodle

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 32920
İlan Tarihi 14 Ocak 2023
Yaş 7 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 9 İstek aldı
İncelenen İlan 3 Arama aldı
Görüntülenme 666 kez görüntülendi.

 

Evcil Dostlarımızın Kaliteli Yaşamı İçin Sizinleyiz .

PRATİK BAKIM TÜYOLARI

-Irkına Özel Bakım

Evcil hayvanınızın bakımıyla ilgili baş edemediğiniz konular mı var? Can dostunuzla aranızı düzeltmek için her farklı ırka özel pratik bakım tüyolarını sizinle paylaşıyoruz. En deneyimli evcil hayvan sahipleri bile zaman zaman Bakım konusunda sorunlar yaşayabilirler, bu yüzden her deneyim düzeyi için Bakım hizmeti alabilirsiniz. Bizi arayın ve sizin için doğru seçeneğe birlikte karar verelim. 0543 383 1963 

Yorumlar

Büşra Doğan

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Büşra Doğan
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.