İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

6 Aylık maskeli Morkie Yavrusu

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 6135
İlan Tarihi 14 Ağustos 2021
Yaş 6 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Uysal sevimli cana yakın cocuklarla arası cok iyi antialerjik ırktır tüyleri dökülmez tüm aşıları yapılmıştır karnesi olup  içdış parazit 1. Ve 2 . Karma 1. Korona aşısı sağlık promlemi yoktur otur yat kalk bekle pati ver yerine geç komutlarını biliyor tuvalet eğitimi vardır cok sevecek aile aranıyor...

 

Mama ve su kabı gezdirne kayışı ve 3 mt fleksi yanında verilecektir

 

 

Yorumlar
185 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer