İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.
Sıfır Numara Maltese

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 36118
İlan Tarihi 12 Mayıs 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 80 İstek aldı
İncelenen İlan 29 Arama aldı
Görüntülenme 1441 kez görüntülendi.

yavrularımız orjinal sıfır numara olup ırk ve sağlık garantilidir. yavrularımızın günü gelen aşıları yapılmış olup mikroçipi vardır. mikroçipi teslim alındığı zaman adınıza tarım bakanlığı sitemine  kayıt yapılmaktadır. yavrularımızı istanbul içinde veteriner ortamında sözleşmeli olarak teslim ediyoruz. il dışına aynı gün sağlıklı ve garantili bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır. detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Sefa demir

Üyelik tarihi: 20 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sefa demir
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.