İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Show Kali̇te Ayıcık Surat Pomerani̇an Boo Yavrularımız

Show Kali̇te Ayıcık Surat Pomerani̇an Boo Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 43527
İlan Tarihi 15 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 118 kez görüntülendi.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINDAN ONAYLI OLMAYAN ÜRETİCİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ. TARIMDAN ONAYLI VE RUHSATLI ÜRETİM ÇİFTLİĞİMİZDE YAVRULARIMIZ ANNE SÜTÜNÜ TAM ALMIŞ OLUP GÜNÜ GELEN TÜM AŞILARI YAPILMIŞTIR VETERİNER KLİNİĞİMİZDE SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLEN YAVRULARIMIZ SAGLIK KARNESİYLE BİRLİKTE TÜRKİYE’NİN TÜM İL VE İLÇELERİNE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ULAŞTIRILMAKTADIR.  DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ .  

Yorumlar

MAHİR KAYA

Üyelik tarihi: 12 Temmuz 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: MAHİR KAYA
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.