Show Class Yavrular Saglık Ve Irk Garanti̇li̇

Show Class Yavrular Saglık Ve Irk Garanti̇li̇

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Kedi Cinsleri
Cinsi British Longhair
İlan No 48581
İlan Tarihi 6 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Yok
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 7 İstek aldı
İncelenen İlan 3 Arama aldı
Görüntülenme 167 kez görüntülendi.

Merhabalar;    Yavrularımızin anne ve babası bize aittir. Doğdukları günden itibaren insan içinde oldukları için insana alışık ve oldukça oyuncudurlar.    Ev ortamında anne ve babasının yanında yavrularimizi gorebilirsiniz. Piyasadaki en değerli mama , vitamin , yas mama , taurin içerikli vitaminler ve hatta kum u kullanmaktayiz. Gelip ev ortamında da görebilirsiniz..      Dilediğiniz veterinerde gerekli kontrollerini yaptırıp alabilirsiniz. 

Yorumlar

Murat sağlam

Üyelik tarihi: 26 Temmuz 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Murat sağlam
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.