İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sağlik Ve Irk Garanti̇li̇ Maltese Terri̇er Yavrularimiz

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 29770
İlan Tarihi 12 Kasım 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

Tüy yumağı suratını gördüğünüz anda çok seveceğiniz güzel gözlü fındık burunlu karbeyaz Terrier Maltese yavrumuz 0 numara olup minik anatomisi ile evinizi biblo gibi süslemek için hazır.
Herhangi bir fizyolojik ya da biyolojik rahatsızlığı bulunmayan, günü gelen aşıları yapılmış temiz ve bakımlı yavru 2 aylık.
Yavru Patiler güvencesi ile sahip olabileceğiniz adının hakkını veren Lady isimli Maltalı kızımız ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Yorumlar
73 kez görüntülendi.

Ayça gülşah

Üyelik tarihi: 15 Ekim 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: Ayça gülşah
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer
Patibultr