İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Ruhsatlı Eğitim Merkezinden Border Collie Yavrular

Ruhsatlı Eğitim Merkezinden Border Collie Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Border Collie
İlan No 45463
İlan Tarihi 4 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 8 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 201 kez görüntülendi.

Bursa köpek eğitim ve üretim okulundan üst kalite yavrular Yavrularımız yeteri kadar anne sütü alıp, anlaşmalı veteriner hekim tarafından uygulamaları yapıldıktan sonra teslim edilmektedir. Tüm bebeklerimizin anne ve babası çiftliğimizdedir. Gelip yavrunuzu seçebilirsiniz, gelemeyenler için gönderim yapmaktayız. Yavrumuzu teslim ederken yanında ırk ve sağlık garanti sözleşmesini de vermekteyiz. Yavruyu alırken ön bilgilendirme yapıyoruz ve aldıktan sonra da eğitim ve bakım desteği veriyoruz. Sadece yavru değil yetişkin farklı ırklarda bulunmaktadır.

Yorumlar

Bursa Köpek Okulu

Üyelik tarihi: 16 Ekim 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Bursa Köpek Okulu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.