İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Parmak Boyunda Chihuahua Yavrular

Parmak Boyunda Chihuahua Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Chihuahua
İlan No 45572
İlan Tarihi 8 Şubat 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 5 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 110 kez görüntülendi.

•Yeteri kadar anne sütü alan ve kuru mamaya başlayan chihuahua yavrularım yeni yuvalarına gitmeye hazır. •Maksimum 2 kg boyuntunda olacak yavrularım ömür boyu ırk garantilidir. •Veteriner hekim kontrolünde teslim •Yurt içi ve yurt dışına güvenle ulaşım imkânı bulunmaktadır. •Detaylı bilgi ve görsel için Whatsapp üzerinden ya da arayarak iletişime geçebilirsiniz

Yorumlar

Soner Özcanlı

Üyelik tarihi: 30 Temmuz 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Soner Özcanlı
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.