İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Muhteşem Güzellikte French Bulldog Blue Erkek Yavrumuz

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi French Bulldog
İlan No 38465
İlan Tarihi 17 Temmuz 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 117 kez görüntülendi.

MUHTEŞEM GÜZELLİKTE FRENCH BULLDOG BLUE ERKEK YAVRUMUZ 3 AYLIK OLAN YAVRUMUZ YETERİNCE ANNE SÜTÜ ALDI VE KURU MAMA İLE BESLENMEYE BAŞLADIGEREKLİ TÜM VETERİNER HEKİM KONTROLLERİ  YAPILAN YAVRUMUZUN İÇ DIŞ PARAZİTLERİ VE İLK AŞILAMASI YAPILDI ,, KARNESİ ÇIKTIBU GÜZELLİK HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZTÜRKİYE NİN HER BÖLGESİNE GÜVENLİ GÖNDERİM YAPIYORUZ

Yorumlar

Alpay Kavuzlu

Üyelik tarihi: 4 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Alpay Kavuzlu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.