İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Mini Tatlı Maltipo Çocuklarım

Mini Tatlı Maltipo Çocuklarım

Fotoğraflar yükleniyor

Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 45409
İlan Tarihi 1 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 6 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 167 kez görüntülendi.

Günü gelen aşıları yapıldı!! anne baba bizde olup kesinlikle dışardan yavru alıp satmıyoruz!! üretimler kendimize ait tarım Bakanlığı’na kayıtlı ve yasal olan işletmemiz de sizlere sunuyoruz karnesi ile birlikte teslim edilecek!! gayet sağlıklı ve yeni yuvalarına gitmeye hazırlar ister mağazadan ister kapınıza adresinize kadar teslim ödemeyi kapıda nakit yapabiliyorsunuz!!

Yorumlar

Sezer Bozkurt

Üyelik tarihi: 26 Şubat 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sezer Bozkurt
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.