İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Malti̇poo Yavrum Irk Ve Sağlık Garanti̇li̇di̇r

Malti̇poo Yavrum Irk Ve Sağlık Garanti̇li̇di̇r

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 45309
İlan Tarihi 22 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 25 İstek aldı
İncelenen İlan 4 Arama aldı
Görüntülenme 326 kez görüntülendi.
Maltipoo yavrularım sağlık ve ırk garantilidir dişi ve erkek mevcuttur günü gelen iç diş parazit ve aşısı veteriner hekim tarafından yapılmıştır ruhsatlı üretim be satış yetkili çifliğimizde. Veteriner hekim kontrolünde çip pasaport ve taşıma çantasıyla teslim edilecektir detaylı bilgi ve görüntülü görüşme için arayabilirsiniz yavrum evimde çiş pedi eğitimi vardır her ile güvenli gönderim
Yorumlar

Berkay aslan

Üyelik tarihi: 10 Kasım 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: Berkay aslan
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.