İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Kedi Değil Özel Genetik Kedi İsteyenlere NS11

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5986
İlan Tarihi 11 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Mini mini patiler den herkese merhaba ilanda gördüğünüz yavrumuz 2 aylık 700gr british shorthair  silver shaded güzeller güzeli bir prensestir ev ortamında doğup ev ortamında en kaliteli mamalarla büyümektedir hiçbir sağlık problemi olmayan bu yavru hareketleriyle evinize Neşe getirecektir gen haritası tamamen safkan olmakla beraber hiçbir saldırganlık ve ev eşyalarına zarar verme çocukları bebekleri tırmalama huyları yoktur böyle özel bir genetik yavruya sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Bol patili günler

Yorumlar
473 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer