İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Husky Si̇̇bi̇̇rya Kurdu Bebekler Irk Garanti̇̇li̇̇

Husky Si̇̇bi̇̇rya Kurdu Bebekler Irk Garanti̇̇li̇̇

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Sibirya Kurdu (Husky)
İlan No 28574
İlan Tarihi 30 Mayıs 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 12 İstek aldı
İncelenen İlan 6 Arama aldı
Görüntülenme 833 kez görüntülendi.

Sibirya Kurdu Husky yavrularımız Tarım ve orman bakanlığı onaylı üretim çiftliğimizdedir. 8 haftalık mükemmel kalitedeki Sibirya Kurdu yavrularımız ırk ve sağlık garantili olup hem dişi hem erkektir. Günü gelen tüm sağlık kontrolleri yapılıp karnelerine işlenmiştir. Sibirya kurdu yavrularımızı Pet pasaportu ile birlikte her ile sorunsuz bir şekilde gönderim sağlamaktayız. Sahiplendirme öncesi ve sonrası tüm desteğimizle hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Yorumlar

Ecem Dündar Aydın

Üyelik tarihi: 9 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ecem Dündar Aydın
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.