İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

French Bulldog Blue Pi̇ed Di̇şi̇ Yavrumuz

French Bulldog Blue Pi̇ed Di̇şi̇ Yavrumuz

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi French Bulldog
İlan No 43190
İlan Tarihi 10 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 5 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 180 kez görüntülendi.

FRENCH BULLDOG BLUE PİED DİŞİ YAVRUMUZ2,5 Aylık olan Fransız Bulldog Blue Pied dişi  yavrumuz yeni yuvasını arıyorVeteriner hekim kontrolleri yapılan yavrumuzun iç dış parazitleri ve 1. Karma aşısı yapıldı karnesi çıktı.Bu güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak ve videolarını izlemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Türkiye nin her bölgesine güvenli gönderim yapıyoruz.Kredi kartı ile ödeme imkanımız bulunmaktadır.

Yorumlar

Alpay Kavuzlu

Üyelik tarihi: 4 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Alpay Kavuzlu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.