İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Enerji Dolu Ve Oyuncu Dalmaçyalı Yavrularımız

Enerji Dolu Ve Oyuncu Dalmaçyalı Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Dalmaçyalı
İlan No 30970
İlan Tarihi 8 Aralık 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 3 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 580 kez görüntülendi.

Son derece enerji dolu, akıllı ve sevecen Dalmaçyalı yavrularımız ırk ve sağlık garantili olup 8 haftalık erkek ve dişi. Secereli, mikrocipli ve pasaportlu yavrularımız mükemmel kalitede. Uzun koşulardan ve güç gerektiren aktivitelerden hoşlanan Dalmaçyalı yavrularımız hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

Yorumlar
İlan sahibi: Murat Günbatım
Ara WhatsApp
Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.