İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

En Mükemmel Platin French Bulldog Yavruları

En Mükemmel  Platin French Bulldog Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi French Bulldog
İlan No 42759
İlan Tarihi 30 Ocak 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 41 İstek aldı
İncelenen İlan 6 Arama aldı
Görüntülenme 596 kez görüntülendi.

2 Aylık Platin French Bulldog Dişi ve Erkek YavrularımızMuhteşem anatomiye ve mükemmel renklere sahiplerMavi gözlü muhteşem güzellikte ki dişi ve erkek yavrularımız Yeteri kadar anne sütü aldılar ve şu an sadece en kaliteli marka kuru mama ile besleniyorlar.Gerekli olan bütün kontrolleri ve günü gelen aşıları yapıldı.Pet pasaport ( Aşı Karnesi ) hazır durumdadır.Temel olarak tuvalet eğitimleri verildi.İstanbul içine aynı gün ulaşım imkanı ve Türkiye'nin her iline gönderim imkanı mevcuttur.Yavrularımız ile alakalı detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar

NEVZAT

Üyelik tarihi: 20 Mart 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: NEVZAT
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.