Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 5250
İlan Tarihi 30 Temmuz 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Scottish Fold -British Blue Point-British- Scottish Fold Long hair yavrular yeteri kadar anne sütü aldıktan sonra teslime hazır. 

Detaylı bilgi için telefon & whatsapp'dan ulaşabilirsiniz. instagram scottish_ankara_/ Günü gelen sağlık uygulamaları yapılarak ve veteriner son kontrolleri gerçekleştikten sonra sağlık kimlik pasaportu ile teslim edilmektedir. 

Scottish_ankara_'nın yavruları evcil hayvan yetiştiriciliği kuralları gereği en yüksek kalitede bakılmaktadır ve kontrol altındadır.  Yavrularımız devamlı anne sütünün yanında yüksek kalitede yaş ve kuru mamalarla vitaminlerle desteklenmektedir ve veteriner kontrollerinden sonra sağlıklı bir şeklide teslim edilmektedir. 

 

Not: Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğüne bağlı Hayvan Yetiştiriciliği Belgesine Sahip üreticilerden yavru edinmeniz sizin faydanıza olacaktır.

 

Yorumlar
990 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer