İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5988
İlan Tarihi 11 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

LGİLENENLER WHATSAPP ÜZERİNDEN VEYA ARAYARAK İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER. 

  • 12 Mart 2021 doğumludur.
  • Herhangi bir sağlık problemi bulunmamaktadır.
  • Tuvalet eğitimi vardır.
  • Kuru mamaya alışkındır. 
  • Annesi ve Babası orijinal ırktır. 
  • Aşıları yapılmadı. 

Irkı kesinlikle orijinaldir. Yakın zamanda veteriner tarafından muayeneleri yapıldı. O zaman 1 kilo olmadıklarından dolayı herhangi bir aşı yaptıramadım. Aşı yaptıramadığım için pasaportlarını da çıkartamadım. Muayene sonucunda sağlığında herhangi bir problem bulunmadı. Sağlığından emin olabilirsiniz. İlgilenenler teklif gönderebilirler WhatsApp üzerinden. Ciddi alıcı olanlar arayabilir. İsteyenlere detaylı fotoğraf veya video atabilirim.

ÜCRETSİZ DEĞİLDİR.

Yorumlar
347 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer