Beyaz British Shorthair 60 Günlük

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5928
İlan Tarihi 11 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Merhabalar kendi kedimin yavrusu ve ücretli sahiplendiriyorum. Anne British Shorthair Blue point (mavi gözlü) Baba Scottish Fold Beyaz (mavi gözlü) yavruları da mavi gözlü erkek British Shorthairdir. Anne ve Babanın sağlık karnesi temizdir. Tuvalet ve mama eğitimini bizzat ben verdim. Şuan 60 günlük yaş ve kuru mama eğitimini aldı ayrıca tuvalet eğitimi de var. Arayıp sormak istediklerinizi sorabilirsiniz iyi günler. Ücretlidir.

Yorumlar
611 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer