Beyaz British Shorthair

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5927
İlan Tarihi 11 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Merhaba, Annesi British Shorthair Bluepoint Babası Scottish Fold. 2 Aylığa yakın olan yavrumuz Erkektir. Evde büyüyor. Veteriner kontrolünde doğum yaptı. Tuvalet ve mama eğitimi vardır. Anne ve babası bizim yavrumuz. Ev ortamına adepte olmuş aşırı oyuncu ve sağlıklı bir yavru. Düzenli olarak veteriner kontrolüne girdi. Anne ve Babanın sağlık karnesi temizdir. Sormak istediklerinizi mesajla sorabilirsiniz. İstanbul dışı gönderi yok. Ümraniye’de ikamet ediyorum.

Yorumlar
493 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer